Matična škola

Područna škola
PŠ Promajna  1. - 4. razred  11

ORGANIZACIJA SMJENA
Nastava je organizirana u dvije smjene. Jutarnja smjena počinje u 08:00 sati, popodnevna u 13:30 sati. Nastavni sat traje 45 minuta u petodnevnom radnom tjednu.

U školi radi školska kuhinja. Učenici 5. - 8. razreda primaju obrok poslije trećeg sata, a učenici 1. - 4. razreda nakon 2. sata. Obrok čine sendvić ili kolač i topli napitak. Učenici slabijeg imovnog stanja primaju obrok besplatno, uz financijsku pomoć grada Makarske i u dogovoru s Vijećem roditelja.

PODATCI O ŠKOLSKOM PODRUČJU
Osnovna škola o. Petra Perice obuhvaća područje zapadnog dijela grada Makarske, Promajne i Velikog Brda.

UNUTRAŠNJI ŠKOLSKI PROSTORI
U školskoj zgradi na Zelenki nastavu polaze učenici od 1. do 8. razreda raspoređeni u 23 razredna odjela. Nastava je organizirana u specijaliziranim učionicama. U PŠ Promajna nastava se za učenike 1. - 4. razreda održava u jednoj učionici u dvije smjene.