preskoči na sadržaj

NENASTAVNO OSOBLJE

 

1. Ravnateljica Renata Gudelj
2. Tajnica Branka Jujnović
3. Voditelj računovodstva Josip Paunović
4. Kućni majstor Ilija Marijanović
5. Domar Domagoj Lendić
6. Spremačica Valentina Lozo
7. Spremačica Marija Selak
8. Spremačica Nevenka Roso
9. Spremačica Gracija Jujnović
10. Spremačica Mara Begović
11. Kuharica Marija Lozo
12. Pomoćna kuharica Jasminka Šimić  

 

NASTAVNO OSOBLJE

 

1. Učiteljica razredne nastave Božena Vitlić
2. Mentor i učiteljica razredne nastave Marilda Grubišić
3. Učiteljica razredne nastave Nada Jelaš
4.  Mentor i učiteljica razredne nastave Josipa Vitlić
5. Učiteljica razredne nastave Ada Šoda
6. Mentor i učiteljica razredne nastave Sanja Luetić
7. Učiteljica razredne nastave Snježana Kelvišer
8. Učiteljica razredne nastave Martina Hrkać
9. Mentor i učiteljica razredne nastave Sandra Glavina
10. Mentor i učiteljica razredne nastave Vesna Milić
11. Savjetnik, žup. voditelj i učiteljica razredne nastave Tanja Josipović
12. Učitelj razredne nastave Josip Marče
13. Učiteljica razredne nastave Tanija Vidaković
14. Učiteljica hrvatskog jezika Gorana Babić
15. Učiteljica hrvatskog jezika Marija Matijašević
16. Učiteljica hrvatskog jezika Mislava Matković
17. Učiteljica hrvatskog jezika Marina Srhoj
18. Pomoćnik u nastavi Antonija Kurtović
19. Savjetnik, žup. voditelj i učiteljica engleskog jezika Marina Skender Granić
20. Učiteljica engleskog jezika Katarina Rebić
21. Učiteljica engleskog jezika Ana Karamatić Polombito
22. Učiteljica engleskog jezika Sonja Raffanelli
23. Učiteljica talijanskog jezika Ita Filipeti
24. Učiteljica njemačkog jezika Andrea Ursić
25. Učiteljica njemačkog i talijanskog jezika Nataša Klepo
26. Učiteljica prirode, biologije i kemije Gorana Ribičić
27. Učiteljica prirode, biologije i kemije Zora Brkić Rašić
28. Savjetnik, učiteljica povijesti  Irena Čapeta
29. Učitelj povijesti i zemljopisa Ivan Milić
30. Mentor, učitelj tehničke kulture Harry Jeleč
31. Učitelj fizike Nikola Karin
32. Učiteljica glazbene kulture Katija Gojak
33. Učiteljica tjelesne i zdravstvene kulture Marija Prgomet
34. Učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Damir Jukić
35. Savjetnik i učiteljica matematike Katica Leko
36. Učiteljica matematike Valerija Dobrinić
37. Učiteljica matematike Nena Turić
38. Učitelj likovne kulture Ante Grčić
39. Učiteljica likovne kulture Marija Grčić Tomasović
40. Vjeroučiteljica Zdenka Mravičić
41. Pomoćnik u nastavi Željka Pavlinović
42. Vjeroučiteljica Ružica Renić
43. Vjeroučiteljica Silvana Andrijašević
44. Učitelj informatike Dragan Delić
45. Učitelj informatike Slavko Šiško
46. Pedagoginja Tanja Kontić
47. Pomoćnik u nastavi Elija Radić
48. Logopedinja Mateja Jurjević
49. Psihologinja Jelenka Mendeš Han
50.
Školska knjižničarka Slobodanka Marijančević

 


Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju

Tražilica



Kalendar
« Veljača 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji


Korisni linkovi

   

     


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Oglasna ploča

Marenda cijenik

PRIJEVOZ UČENIKA PO LINIJAMA

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju