preskoči na sadržaj

Osnovna škola o. Petra Perice Makarska

Login
Tražilica
Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Školski list

 

Kutak za vježbanje

Povijesni kutak

Korisni linkovi

   

     

       

PRIJEVOZ UČENIKA PO LINIJAMA
Financijsko izvješće 2020
Virtualna knjižnica

Udžbenici 2020./2021.

 

 

e-Dnevnik

EKO ŠKOLA

  

UPISI

UPISI U SREDNJE ŠKOLE

            

            

   

    

         

 

Za učitelje

        

         

 

WEB STRANICA 2.B RAZREDA

 

 

 

 

 

LINK 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 24. 2. 2017.

Ukupno: 82303
Ovaj mjesec: 2586
Danas: 17
Raspored informacija
Raspored primanja roditelja
Tanja Vujčić / datum: 17. 10. 2020. 16:51

Razred/ predmet

Učitelj

Dan u tjednu

Prije podne (sat)

Poslije podne (sat)

RAZREDNICI

I. a

Sanja Luetić

Ponedjeljak, 2.sat

-

I. b

Tanja Josipović

Četvrtak, 3. sat

Četvrtak, 2. sat

I. c

Lidija Ivanišević

Srijeda, 2.sat

Srijeda, 2.sat

II. a

Vesna Milić

Utorak, 5. sat

Utorak, 5.sat

II. b

Snježana Kelvišer

Srijeda, 3.sat

Srijeda, 3.sat

II. c

Tanija Vidaković

 

 

III. a

Josipa Puharić Bošnjak

Petak, 2.sat

Petak, 2.sat

III. b

Josipa Vitlić

Utorak, 2.sat

Utorak, 1.sat

III. c

Božena Vitlić

Četvrtak, 3.sat

Četvrtak, 2.sat

IV. a

Marilda Grubišić

Utorak, 1.sat

Utorak, 1.sat

IV. b

Sandra Glavina

Srijeda, 3.sat

Srijeda, 3.sat

IV. c

Ada Šoda

Srijeda, 2.sat

Srijeda, 2.sat

I. PŠ

Martina Hrkač

Petak, 12:00

Petak, 12:00

II.-III. PŠ

Joško Marče

Po dogovoru

Po dogovoru

V. a

Ivana Vežić

-

Četvrtak, 15.30

V. b

Gorana Ribičić

Utorak, 4.sat

Utorak, 4.sat

V.c

Antonela Galić

Utorak, 3.sat

Utorak, 3.sat

VI. a

Valerija Dobrinić

Ponedjeljak, 4.sat

Ponedjeljak, 4.sat

VI. b

Slavica Vela Miloš

Srijeda, 4.sat

Srijeda, 4.sat

VI. c

Sonja Raffanelli

Petak, 3.sat

Petak, 3.sat

VII. a

Milena Pavlinović Krsnik

Petak, 1.sat

Petak, 1.sat

VII. b

Ana Polombito Karamatić

Srijeda, 2.sat

Srijeda, 2.sat

VII. c

Marina Srhoj

Srijeda, 3.sat

Srijeda, 3.sat

VIII. a

Nena Turić

Petak, 2.sat

Petak, 2.sat

VIII. b

Slavko Šiško

Petak, 5.sat

Petak, 7.sat

VIII. c

Harry Jeleć

Ponedjeljak, 3.sat

Ponedjeljak, 3.sat

VIII. d

Zora Brkić

Utorak, 3.sat

Utorak, 3.sat

PREDMETNI UČITELJI

Hrvatski jezik

Gorana Babić

Četvrtak, 4. sat

Četvrtak, 4.sat

Hrvatski jezik

Marija Matijašević

Četvrtak, 3.sat

Četvrtak, 3.sat

Hrvatski jezik

Vanja Sokol

 

 

Povijest

Irena Čapeta

Srijeda, 7.sat

Srijeda, 7.sat

Povijest

Matea Maslać

Petak, 3.sat

Petak, 3.sat

Geografija

Ivan Milić

Utorak, 3.sat

Utorak, 5.sat

Priroda/biologija

Antonija Milić

Utorak, 2. sat

Utorak, 2.sat

Njemački jezik

Andrea Ursić Rađenović

Četvrtak, 10:30

Ponedjeljak, 14:45

Njemački jezik

Marija Jelavić

Četvrtak, 12:40-13:15

Četvrtak, 12:40-13:15

Talijanski jezik

Ita Filipeti

Utorak, 10:30

/

Tzk

Luka Srzić

Ponedjeljak, 2.sat

Ponedjeljak, 2.sat

Marija Prgomet

Ponedjeljak, 3.sat

Ponedjeljak, 3.sat

Likovna kultura

Marija Grčić Tomasović

Ponedjeljak, 3.sat

Ponedjeljak, 3.sat

Ante Grčić

Četvrtak, 7.sat

Četvrtak, 7.sat

Glazbena kultura

Katija Gojak

Srijeda, 3.sat

Srijeda, 3.sat

Vjeronauk

Ružica Renić

 

 

Silvana Andrijašević

 

 

Zdenka Mravićić

Srijeda, 4.sat

Srijeda, 4.sat

don Mislav Šaškor

Utorak, 1.sat

Utorak, 3. sat

Matematika

Katica Leko

Srijeda, 4.sat

 

Matematika

Željka Pavlinović

Petak, 2.sat

Petak, 2.sat

Informatika

Marinela Leko

Utorak, 12:30

-


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju