Obavještavamo Vas da su roditelji učenika, na roditeljskom sastanku održanom  u ponedjeljak, 10. siječnja 2019. godine, u 17:00 sati, u prostorijama naše škole, izabrali turističku agenciju Eridan, Kaštel Stari, za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - Škola u prirodi - Gorski kotar (5/18).

Odluka roditelja je konačna. Zahvaljujemo se svim ponuditeljima na dostavljenim ponudama.

Obavijest o odabiru ponuda - Javni poziv br. 5/2018

Datum: 8. 1. 2019. 09:18

Obavještavamo Vas da je Povjerenstvo za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – Gorski Kotar,  održano 7. siječnja 2019. u 17,00 sati,  odabralo sljedeće agencije za predstavljanje ponuda:

1. Putnička agencija Eridan,  Kaštel Stari
2. Perla - svjetska putovanja, Imotski
3. Kvarner Express International, Split

Predstavljanje ponuda će se održati  u četvrtak, 10. siječnja 2019. godine u 17:00 sati u prostorijama škole na roditeljskom sastanku.

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVAUČIONIČNE NASTAVE (5/18)
Škola u prirodi za učenike 4. razreda - Gorski kotar

Obrazac poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave možete preuzeti niže u tekstu

Obavještavamo vas da su roditelj iučenika razrednih odjeljenja 8.a, 8.b i 8.c razreda na roditeljskom sastanku koji je održan 10.prosinca 2018. godine s početkom u 17 sati u prostorijama OŠ oca Petra Perice odabrali putničku agenciju Magellan d.o.o. iz Splita za provedbu školske ekskurzije učenika osmog razreda od 9.-11.travnja 2019. godine. (javni poziv br. 04./2018.)

Predsjednica Povjerenstva:   Marina Granić Skender

Obavještavamo vas da je Povjerenstvo za provedbu javnog poziva (javni poziv br. 04./2018.) i izbor najpovoljnije ponude za provedbu školske ekskurzije 8.a, 8.b i 8.c razreda ZAGREB I OKOLICA održano 4. prosinca 2018. u 17,00 sati  odabralo sljedeće putničke agencije za predstavljanje ponuda:

1.    Eridan,  Kaštel Stari
  2.    F-Tours, Split
  3.    Magellan, Split

Predstavljanje ponuda će se održati  u ponedjeljak, 10. prosinca 2018. godine u 17:00 sati u prostorijama škole na roditeljskom sastanku za roditelje učenika 8. razreda.

Predsjednica Povjerenstva:   Marina Granić Skender

JAVNI POZIV ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVAUČIONIČNE NASTAVE

(Zagreb i okolica 2018./ 2019.)

Obrazac možete preuzeti niže na ovoj stranici.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

________________________________________________________________________________________________________________________

Obavještavamo Vas da su roditelji učenika, na roditeljskom sastanku održanom  u ponedjeljak, 12. studenoga 2018. godine, u 17:00 sati, u prostorijama naše škole, izabrali turističku agenciju Eridan, Kaštel Stari, za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave - London - Velika Britanija (Javni poziv br. 3/2018).

Predsjednica povjerenstva: Sonja Raffanelli

(13. 11. 2018. 10:10)

Obavijest o odabiru ponuda - Javni poziv br. 3/2018

Datum: 6. 11. 2018. 08:18

Obavještavamo Vas da je Povjerenstvo za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave – London, Velika Britanija,  održano 5. studenoga 2018. u 17,00 sati,  odabralo slijedeće agencije za predstavljanje ponuda:

1. Putnička agencija Eridan,  Kaštel Stari
2. viptravel.hr, Split
3. Kvarner Express International, Split

Predstavljanje ponuda će se održati  u ponedjeljak, 12. studenoga 2018. godine u 17:00 sati u prostorijama škole na roditeljskom sastanku.

Predsjednica povjerenstva:   Sonja Raffanelli

Javni poziv za izvanučioničku nastavu 2018./2019.

Ana Filipović / datum: 19. 10. 2018. 08:18

Povodom provedbe višednevne izvanučioničke nastave u inozemstvu - London, Velika Britanija,  objavljuje se  Javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave (br.3/2018).

Rok dostave ponuda je 27.10.2018. godine, dok će se javno otvaranje ponuda održati u Školi dana 05.11.2018. godine, u 17:00 sati.

Molimo sve zainteresirane putničke agencije koje ispunjavaju uvjete za organiziranje izvanučioničke nastave da svoju ponudu dostave u zadanom roku.

Priloženi dokumenti:
JAVNI POZIV LONDON VELIKA BRITANIJA.doc
OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VISEDNEVNE IZVANUCIONICKE NASTAVE.docx
OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VISEDNEVNE IZVANUCIONICKE NASTAVE - GORSKI KOTAR 2019..docx